Новини

Строки оформлення земельної ділянки можуть скоротитись у 10 разів

На розширеному засіданні робочої групи з вироблення єдиних підходів до розвитку адміністративних послуг в регіонах, яке проходило під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, було надано протокольне доручення Мінагрополітиці, Держгеокадастру разом з Мінекономрозвитку та іншими зацікавленими органами вивчити кращий іноземний досвід та надати пропозиції щодо скорочення строків та процедур оформлення земельної ділянки.

Право постійного користування землею: чотири способи вирішення проблеми

З радянського минулого в українському земельному законодавстві залишився дискусійний рудимент – право постійного користування землею.

Каким будет рынок земли: новый законопроект

На фоне очередного одобрения моратория на торговлю пашней проект закона об обороте земель, разработанный аграрным комитетом парламента, выглядит лучом света в темном царстве. Какие возможности и риски содержит эта инициатива?
Минулого четверга в парламенті завершився черговий акт трагікомедії "Щорічне голосування за продовження земельного мораторію".

Верховна Рада подолала перепону, що заважала голові парламенту підписати закон про чергове продовження мораторію.

Законодательные изменения, которые вступили в силу с января 2019 г.

Первые рабочие (или нерабочие) дни нового года стоит посвятить изучению нескольких важных нормативно-правовых актов, вступающих в силу с января 2019 года в Украине. Они внесут ряд изменений в экономическую, социальную, образовательную, медицинскую и другие сферы жизни.

Сторінки