Консультації

Відповідь: 

Треба дивитись саму довіреність. Дізнаватись чи проведена її легалізація, в разі необхідності. Можете звернутись до нас, ми її оглянемо і надамо відповідь.

Відповідь: 

Ви можете звернутися до нас або самі отримати е-довдіку з оцінкою належної вам земельної діляники.
Посилання:
формування е-Довідки про оціночну вартість об’єкта нерухомості
https://evaluation.spfu.gov.ua/

Відповідь: 

Да, можете. Подходите-сделаем

Відповідь: 

Обращайтесь и мы подскажем вам актуальную плату за нотариальные услуги

Відповідь: 

Добрий день. Заведення справи від 1 тис грн

Відповідь: 

Відповідно до статей 245 і 1252 Цивільного кодексу України та статті 40 Закону України "Про нотаріат", капітани морських або річкових суден під прапором України, мають право посвідчувати лише заповіти осіб, що перебувають під час плавання на таких суднах.
Посвідчені заповіти реєструються в судновому журналі.

Відповідь: 

Для оскарження заповіту застосовується загальний строк позовної давності – 3 роки з дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права

Відповідь: 

Від 3500 грн. За подробицями телефонуйте

Відповідь: 

Спадщина оформляється за місцем її відкриття. Це там де був зареєстрований померлий. Наприклад, якщо він проживав та був зареєстрований у Полтавському районі, тоді необхідно звертатись до приватного нотаріуса Полтавського районного нотаріального округу.

Відповідь: 

Доброго дня. Паспорт, код, заповіт або документи, підтверджуючі родинні відносини, свідоцтво про смерть спадкодавця, правовстановлюючі документи на майно. Детальніше телефонуйте, все розповімо

Відповідь: 

Можна заяву оформити у будь-якого нотаріуса, але потрібно її своєчасно направити за місцем відкриття спадкової справи

Відповідь: 

Треба звернутись до нас

Відповідь: 

Звертайтесь до нас, приходьте з документами. Проаналізуємо та підкажемо вартість.

Відповідь: 

Також зверніться в БТІ для отримання довідки, підтверджуючої реєстрацію права власності на паперових носіях. Стосовно вартості з'ясуємо після огляду документів.

Відповідь: 

Від 3000 грн, оплата послуг за домовленістю між сторонами по договору

Відповідь: 

К сожалению, это будет возможно только после отмены моратория.

Відповідь: 

Вопрос не ясен. Наберите и пообщаемся.

Відповідь: 

Образцы документов размещены с целью понимания их сути. Форму завещания, предусмотренную ст. 1247 ГКУ, в том числе, с указанием времени его составления, вы сможете увидеть непосредственно у нотариуса.

Відповідь: 

Добрий день! Для оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки між ТОВ Вам необхідно надати нотаріусу: 

установчі документи по ТОВ;

паспорт, код уповноважених представників;

довіреність  та протокол ТОВ на укладення договору купівлі-продажу (за необхідності);

витяг з єдиного  Державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

оцінка землі;

документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку;

витяг з ДЗК.

Більш детальна консультація та аналіз документів можливий тільки на особистому прийомі у нотаріуса.

Відповідь: 

Землі сільськогосподарського призначення є унікальним природним ресурсом, основою економічного розвитку держави та матеріального добробуту саме народу України.
Згідно зі ст. 26 Конституції України іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
Згідно зі ст. 22 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення не можуть передаватись у власність іноземним громадянам, а згідно з ч. 4 ст. 81 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами з без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.
Отже, земельні ділянки виділені в натурі (на місцевості) земельні частки (пай) не можуть перебувати у власності іноземних громадин (у тому числі тих, що отримали земельні ділянки сільськогосподарського призначення у власність, маючи громадянство України), але В ЗАКОНІ ЧІТКО НЕ ПРОПИСАНО: Чи витікає з вищенаведеного, що іноземні громадяни та особи без громадянства зобов’язані (та мають право) протягом року відчужувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не зважаючи на те, що отримані вони ними як громадянами України в процесі приватизації, якщо потім ці громадяни стали іноземними громадянами.

 

Відповідь: 

Вам необходимо заявление от него о его согласии на выезд ребенка. Заявление оформляется нотариусом(консулом посольства) в обязательном присутствии отца. Также в заявлении обязательно указывается промежуток пребывания за пределами страны постоянного места жительства ребенка.

Відповідь: 

Довідка з БТІ, якою підтверджується реєстрацію певного нерухомого майна згідно паперових носіїв, не є різновидом правовстановлючого документа, на підставі якого видається свідоцтво про право на спадщину.

Відповідь: 

Не потрібно. Кадастровий номер земельній ділянці присвоюється одноразово.

Відповідь: 

Если дом строился, когда вы пребывали в браке, то вам полагается 1/2 часть от общей совместной собственности, свидетельство на которую вы можете оформить у нотариуса по месту заведения наследственного дела. На оставшуюся часть наследниками будут ваши дети(если не усыновлялись другим отцом), а также другие наследники по Закону. (дети от второго брака и супруга, его родители)

Відповідь: 

Ваша сестра по месту жительства в РФ может обратиться к нотариусу и оформить заявление о принятие наследства, а также доверенность представлять ее интересы касаемо оформления наследства. После чего нужно переслать его в Украину либо Вам для подачи нотариусу у которого открыто наследственное дело, либо непосредственно этому нотариусу. Открыть наследственное дело можно у меня. Все это нужно сделать до шести месяцев с момента смерти наследодателя.

Відповідь: 

Оформляємо. Детальна інформація за телефоном.

Відповідь: 

Залежить від того, коли будинок було набуто у власність. Якщо в період шлюбу, то потрібно згоду колишньої дружини.

Відповідь: 

Виїджаю лише в межах міста Полтава. У Полтавський район не виїджаю.

Відповідь: 

Для громадян, які є нерезидентами, перед отриманням спадщини необхідно сплатити податок з доходів фізичних осіб у розмірі 18% та 1,5% військового збору від експертно-грошової оцінки будинку та нормативно-грошової оцінки земельного паю відповідно.

Відповідь: 

Посвідчуємо. Звертайтесь - проконсультуємо. При наявності всіх необхідним документів посвідчимо та зареєструємо право власності.

Відповідь: 

В любом из случаев вы можете подать заявление о принятии наследства. Чтобы более подробно ответить на ваши вопросы нужно ознакомиться с завещанием.

Відповідь: 

Паспорта родителей, свидетельство о рождении ребенка. Стоимость от 150 грн. Делается 15-20 мин.

Відповідь: 

Можно формить доверенность на украинском языке с ее одновременном переводом на русский язык.

Відповідь: 

Так, відповідно до пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України обидва батьки, які утримують двох чи більше дітей віком до 18 років, мають право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 100 відсотків (у 2014 році 609,0 грн.) у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

При цьому граничний розмір заробітної плати, який дає право на отримання податкової соціальної пільги для одного з батьків визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2014 р. – 1710 грн.) та відповідної кількості дітей. Для іншого – не може перевищувати 1710 гривень.

Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право.

      Перелік таких документів та порядок їх подання визначено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1227 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги».

Отже платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років для застосування податкової соціальної пільги подає роботодавцю заяву про обрання місця застосування податкової соціальної пільги та:

- копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ, що підтверджує встановлення батьківства, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну;

- копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник).

Також, оскільки скористатися підвищеним кратно кількості дітей доходом при реалізації права на податкову соціальну пільгу, може тільки один з батьків – платників податку, то у заяві необхідно обов’язково зазначити, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей.

Варто відмітити, що податкова соціальна пільга надається батькам до кінця року, в якому дитині виповнюється 18 років.

Відповідь: 

Доверенность может быть выдана только лишь владельцем автомобиля и в его присутствии заверена нотариусом. Все остальные действия с вашей стороны носят незаконный характер и караются по закону.

Відповідь: 

Паспорт, регистрационный номер плательщика налогов, данные о адресе покупаемой недвижимости.

Відповідь: 

Вартість послуг визначається в індивідуальному порядку за домовленістю з клієнтом згідно ст. 31 Закону України "Про нотаріат". Орієнтовна вартість послуг на сайті в розділі Плата.

Відповідь: 

Для посвідчення договору про відчуження цілого будинку необхідно мати кадастровий номер земельної ділянки, на якому він розташований. Для відчуження частини - мати кадастровий номер не обов'язково.

Відповідь: 

Для цього вам треба зробити довіреність на відповідного спеціаліста.

Відповідь: 

Удостоверение личности приглашающего ( паспорт). Стоиость 150 грн.

Відповідь: 

Может. Вам необходимо явиться к нотариусу с завещанием и составить заявление о его отмене. После чего это заявление регистрируется в наследственном реестре. Его копия направляется нотариусу, у которого хранится отмененное завещание. Стоимость 300 грн.

Відповідь: 

Услуги нотариуса и 20% налога от рыночной стоимости квартиры. 

Відповідь: 

Отец должен явиться к нотариусу, имея при себе национальный паспорт, идентификационный код и свидетельство о рождение ребенка, сообщить куда направляется ребенок, на какой период, в сопровождение кого из взрослых и цель поездки. 

Відповідь: 

Заявление от ипотекодержателя (представителя банковского учреждения, в котором оформлялся кредит) о прекращение отягощения в Государственном реестре имущественных прав и письмо о полном погашении кредита. Стоимость услуг включает административный сбор и услуги нотариуса по внесению данных в реестр.

Відповідь: 

Для того, чтобы земельный участок, на котором расположен дом, стал вашей собственностью его необходимо приватизировать. На данный момент он находится в вашем фактическом пользовании.

Відповідь: 

Обращайтесь к нотариусу в том городе, где проживает тот человек, который хочет выдать доверенность

Відповідь: 

от 500 грн. Подробнее обращайтесь к нотариусу.

Відповідь: 

Удостоверение личности и код плательщика налогов доверителя, данные о имуществе и поверенном.

Відповідь: 

Податки сплачуються продавцем у відповідності до ст. 172 Податкового кодексу України. Для отримання детальної відповіді звертайтесь з документами до нотаріуса.

Відповідь: 

Вы имеете преимущественное право на приобретение части вашей соседки, если квартира принадлежит вам на праве общей частичной собственности. Соседка вправе предложить вам любую на ее усмотрение сумму продажи. В случае вашего отказа она может продать ее за сумму не ниже предложенной. Снижение стоимости только по обоюдному согласию с соседкой.

Відповідь: 
Доброго дня, Сергію!
Коментуючи наявність сайту у всесвітній мережі інтернет, засобами якого Ви направили мені цього листа, хочу зазначити Вам, що він не є носієм індивідуальної реклами. Нажаль поняття "індивідуальна реклама" не визначено жодним з нормативних актів, які регулюють засади  рекламної  діяльності  в  Україні, відносини,   що   виникають   у   процесі   виробництва, розповсюдження та споживання реклами, зокрема Законом України "Про рекламу".  
Згідно ч. 4, п. 2, гл. 9 Наказа МЮ від 04.10.2013 р. за № 2104/5 ”Про затвердження Правил професійної етики нотаріусів України” не є рекламою вказівки на місцезнаходження і режим роботи нотаріальної контори, що знаходиться на головній сторінці цього сайту. За структурою і метою він є лише віртуальною консультацією нотаріуса, що дає змогу відвідувачам отримати корисну інформацію:
-зразки нотаріальних документів
- перелік необхідних документів для вчинення тієї чи іншої нотаріальної дії 
- корисні посилання на інші інтернет-ресурси
- можливість отримати кваліфіковану безкоштовну он-лайн консультацію
В рамках цього інформаційного ресурсу нотаріус жодним чином  не принижує професійну гідність і авторитет своїх колег, чи має на меті монополізувати відповідну сферу нотаріальної діяльності чи роботу з особами, перешкоджаючи роботі інших нотаріусів; займатися індивідуальною рекламою, у тому числі через засоби масової інформації, рекламувати себе і свою діяльність шляхом посилань на джерела, що не мають прямого відношення до нотаріальної діяльності.
Зміст цього сайту можна порівняти з своєрідною  візитною карткою, в якій зазначаються прізвище, ім'я та по батькові нотаріуса, адреса нотаріальної контори, номери телефонів, факсу та електронна адреса. Крім цього в ньому наявні відомості про те, в яких навчальних закладах нотаріус навчався, про отриману ним освіту, де він підвищував кваліфікацію; про вчені та інші звання нотаріуса, нагороди, вчені праці, інші академічні заслуги і професійні досягнення нотаріуса; його членство в спілках, асоціаціях нотаріусів, участь у роботі їхніх органів;дані про тривалість стажу роботи нотаріусом; відомості про іноземні мови, якими володіє нотаріус, не надається інформація, що стосується оціночних характеристик нотаріуса, відгуків інших осіб про роботу нотаріуса, порівнянь з іншими нотаріусами та їх критики.
З впевненістю, нотаріус може гарантувати Вам, що у випадку виникнення між вами ділових стосунків, ним не буде порушено будь-якої норми права.Тому, що головне завдання нотаріуса – це відстоювати законні інтереси громадян. Звісно, при цьому суворо дотримуючись законодавства.
З повагою, приватний нотаріус Полтавського міського нотаріального округу Якименко О.В.
Відповідь: 

Необхідності приватизовувати земельну ділянку у Вас немає. Але це можливо зробити, треба звернутися в органи місцевого самоврядування для отримання рішення на виготовлення технічної документації та в майбутньому її приватизації.

Відповідь: 

Нельзя. На отчуждение земельных паев установлен мораторий.

Відповідь: 

Відповідь можете знайти за цим посиланням:

http://notar.pl.ua/uk/content/gravis-iusto

Відповідь: 

Можете оформить договор у меня. Более детально обращайтесь в телефонном режиме.

Відповідь: 

Нет. Только в пределах г.Полтавы.

Відповідь: 

Нажаль мало інформації щоб надати конкретну відповідь. Продати нерухомість ви зможете, якщо будете мати правовстановлюючий документ (свідоцтво про право на спадщину). Для його офрмлення є певна процедура. Звертайтесь за телефоном - надамо розширену відповідь.

Відповідь: 

Є декілька способів, зателефонуйте і визначимось з ситуацією.

Відповідь: 

5% від оціночної вартості майна

Відповідь: 

1% дежавного мита+ 5% податку. Ця сума буде нараховуватись від експертно-грошової оціночної вартості, яку ви можете замовити у відповідного експерта. Якщо земельна ділянка не перебуває у власності вашого діда, її можна буде приватизувати. Для більш детальної консультації та посвідчення правочину звертайтесь до нотаріальної контори.

Відповідь: 

Необходимо обратиться к нотариусу, для заверения данного договора. Список документов вы можете уточнить на сайте в разделе "услуги". Стоимость от 2000 гривен. 

Відповідь: 

при договорі купівлі-продажу (якщо це перша продаж у цьому році, нерухомість більше 3-х років у власності, або набута в порядку спадкування) - 0 % + 1 % збору до Пенсійного фонду
при даруванні рідному брату - 5 % від оціночної вартості

Відповідь: 

Можете, нужно подать соответствующее заявление до истечения 6-месячного срока нотариусу, у которого открыто наследственное дело.

Відповідь: 

Можливо. Необхідне відповідне рішення органів опіки і піклування.

Відповідь: 

Вам необходимо в 6-месячный срок с момента смерти родственника с оригиналом свидетельства о смерти необходимо обратиться к нотариусу по последнему месту проживания умершего.

Відповідь: 

телефонуйте. існує декілька різновидів цього документа. Процедура оформлення у кожного різна.  

Відповідь: 

1 % от оценочной стоимости недвижимости + услуги нотариуса по оформлению договора и его регистрации в ГРРП 

Відповідь: 

завещание от 400 грн. подробнее на счет оформления договора дарения обращайтесь непосредственно к нотариусу.

Відповідь: 

Питання не зовсім зрозуміле. Звертайтесь за телефоном.

Відповідь: 

Перечень документов можете посмотреть в разделе сайта - УСЛУГИ. Расходы = 6% от оценочной стоимости + услуги нотариуса. Детальнее обращайтесь в офис - проконсультируем.

Здравстуйте! я вам уже задавала вопрос по поводу раздела наследства моего умершего отца вы ответили что между мной(дочерью) и женой всё должно быть разделенно по 1/2. Пока полгода со смерти не прошло, но его жена на данный момент говорит, что всё должно быть разделенно пополам, т.е. разделить имущество на 2 половины как бы её часть и часть отца и из 1/2 тогда уже выделять часть имущества мне- т.е.я получаю1/4.....так оно есть по закону? дело в том ещё что документально ничего оформленного не на продаёт всё со двора с молотка как говорят и хочет очень срочно купить себе жильё. Т.е. до полугода.А председатель сельсовета пришла и начала рассказывать что сейчас она может делать что хочет... а потом если суд присудит отдать мне какую-то часть, то её в принудительном порядке заставят это сделать, вопрос в том что у неё не с чего выплачивать будет.И ещё утаивает факт продаж стоимость. Как мне быть в это ситуации? подскажите.
Відповідь: 

Если имущество ними приобретно в браке (не получено вашим отцом в наследство, ему не подарено), жена имеет право на выделение 1/2 части. Оставшееся делится пополам, т.е. ваша часть 1/4. В противном случае вы будете наследниками, получающими по 1/2. Ее действия носят абсолютно незаконный характер. Продать недвижимое имущество без правоустанавливающих документов она не сможет. Покупатели должны это понимать. Вы можете обратиться в суд с заявлением об обеспечение иска, в котором попросите наложить арест на имущество до его разрешения по сути.

Відповідь: 

 

  1. паспорта сторін, довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  2. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) ;
  3. Акт оцінки вартості ТЗ;
  4. Згода дружини (чоловіка) „Продавця” на відчуження майна, якщо ТЗ був придбаний у період зареєстрованого шлюбу (оформлюється нотаріально)
    • Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
  5. Згода дружини (чоловіка) ”Покупця” на купівлю ТЗ (оформлюється нотаріально)
    • Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
  6. Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна про відсутність застави рухомого майна та про відсутність податкової застави.
Відповідь: 

- Вам необходимо вступить в наследство, подав заявление о его принятии нотариусу по месту проживания на момент смерти 
- Вы обе являетесь наследниками первой степени родства
- по 1/2
- Этим имуществом можете продолжать распоряжаться по доверенности, выданной вам в том числе 

Відповідь: 

Ви маєте право отримати у спадщину, належне йому майно, якщо будете визнані спадкоємцем та надасте підтвердження родинних відносин або відповідний заповіт, в якому будете вказані спадкоємцем. Визнання особи безвісне відсутнім або таким, що померло можливо тільки в судовому порядку. Фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутнім, якщо упродовж одного року в місці його постійного проживання немає відомостей про місце його перебування. Над майном такої особи встановлюється опіка. Опікун приймає виконання громадянських обов'язків в його користь, погашає за рахунок його майна борги, управляє цим майном в його інтересах. Фізична особа може бути оголошена судом померлим, якщо в місці його постійного проживання немає відомостей про місце його перебування впродовж трьох років, а якщо воно пропало без вісті при обставинах, загрозливих йому смертю (теракти, землетруси, повені і т. п.). Якщо особа пропала без вісті у зв'язку з військовими діями, то воно може бути оголошене померлим після витікання двох років з дня закінчення військових дій. Спадкоємці особи, оголошеної померлим, не мають права відчужувати впродовж п'яти років нерухоме майно, що перейшло до них у зв'язку з відкриттям спадку.

Відповідь: 

 

Статтею 3 Закону України «Про нотаріат» (зі змінами, внесеними Законом України від 01.10.2008) встановлено, що нотаріусом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, склав кваліфікаційний іспит, одержав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. При цьому, згідно з пунктом 2 Порядку проходження стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса та підготовки стажиста до нотаріальної діяльності, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.06.2008 № 1094/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 08.12.2008 № 2115/5), до стажування допускаються дієздатні особи, які маютьповну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та стаж роботи у сфері права не менше трьох років, володіють державною мовою. Статтею 3 Закону України від 06.09.2012 «Про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо державного регулювання нотаріальної діяльності)» передбачено, що нотаріусом може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори - не менш як три роки, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за рішенням суду. Цей Закон, згідно Прикінцевих положень, набуває чинності з 1 січня 2013 рокуПісля набуття чинності вказаним Законом, відповідно до статті 10,за наявності стажу роботи, визначеного у частині другій статті 3 згаданого Закону особи, які мають намір скласти кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю, допускаються Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату до його складання на підставі подання відповідно Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі. Як зазначено далі у зазначених вище Прикінцевих положеннях, вимоги абзацу сьомого пункту 1 розділу І зазначеного Закону щодо стажу роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультанта державної нотаріальної контори - не менш як три роки, не поширюються на осіб, якіотримали свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю до набрання чинності згаданим вище Законом, а також на осіб, які успішно пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або приватного нотаріуса і мають право на складання кваліфікаційного іспиту відповідно до статті 10 Закону України «Про нотаріат». Особи, які на день набрання чинності вказаним Законом є стажистами в державній нотаріальній конторі або приватного нотаріуса, продовжують стажування до закінчення строку, передбаченого контрактом, і мають право на складання кваліфікаційного іспиту відповідно до статті 10 Закону України “Про нотаріат”.
Відповідь: 

это невозможно. для заверения доверенности необходимы:

-присутствие отца и его желание составить данную доверенность

- паспорт и идентификационный код

Цена от 150 грн.

Відповідь: 

5% від оціночної вартості податку, послуги стосовно відкриття спадкової справи та видачі свідоцтва про право на спадщину. Також будуть витрати на виготовлення відповідних витягів, довідок та оцінки. Детальніше - звертайтесь до мене, я Вас безкоштовно проконсультую.

Відповідь: 

Доверенность будет стоить 150 грн, при себе необходимо иметь: паспорт, идентификационный код, свидетельство (выписку) о регистрации СПД.

Відповідь: 

Это зависит от вида нотариального дейсвия. Для отчуждения имущества и оформления наследства экспертная оценка является обязательной. 

Відповідь: 

В данном случае стоимость оформления наследственных прав согласовывается с вашим нотариусом, и в вашем случае , не зависит от оценки имущества. Ориентировочно 800 грн.

Відповідь: 

Згідно статті 1261 Цивільного кодексу України - у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружж який його пережив, та батьки.

Відповідь: 

Нет, к сожалению нотариальная услуга может біть предоставлена только в пределах г.Полтава. Обращайтесь к частным нотариусам Диканского районного нотариального округа или в Диканскую районную государственную нотариальную контору.

Відповідь: 

Итак, каковы базовые требования к претенденту на звание нотариуса? Подробный ответ содержится в Законе Украины "О нотариате". Для того, чтобы стать нотариусом, нужно, прежде всего, быть гражданином Украины. Получить высшее юридическое образование. Год стажироваться у государственного или частного нотариуса (сокращение срока стажировки Законом не предусмотрено). Одновременно работать в других организациях или заниматься бизнесом не разрешается, кроме научной и преподавательской деятельности. Не место среди стажеров и лицам с судимостью.
Количество мест для стажеров всегда ограничено, но если претенденту удалось найти место в нотариальной конторе, то ему обеспечена подготовка на высшем уровне. Каждому стажеру выделяют персонального руководителя, составляют план обучения и контролируют этот процесс. За год новичок должен научиться всему, что делают нотариусы на практике.
После этого предстоит сдать очень непростой квалификационный экзамен. Высшая квалификационная комиссия при Министерстве юстиции тщательнейшим образом проверит знания и практические навыки кандидата в нотариусы, а если возникнут сомнения в его квалификации, назначит переэкзаменовку на следующий год.
Пройдя все испытания, претендент получает свидетельство на право заниматься нотариальной деятельностью. Этот важнейший документ выдается новоиспеченному специалисту Министерством юстиции Украины и может быть впоследствии аннулирован, если нотариус перестанет соответствовать профессиональным требованиям (сменит гражданство, навсегда оставит Родину, нарушит закон или нотариальную тайну и т.п.). Со свидетельством на руках можно наниматься на работу в государственную нотариальную контору или открывать собственную, частную. Но прежде чем начать свою деятельность, нотариус в торжественной обстановке в Министерстве юстиции Украины приносит присягу.
Таким образом клиенты нотариальных учреждений могут быть уверены, что люди, работающие там, занимают должность не случайно - они доказали свою профпригодность и высокий уровень квалификации. Они и в самом деле способны помочь в решении различных юридических вопросов. Уже одно это вызывает доверие.

Відповідь: 

Для этого вам лично необходимо явиться к нотариусу или вызвать его к себе по месту проживания, предварительно подготовив паспорт, идентификационный код.