Консультації
Завести спадкову справу можна на підставі його заяви, яку може бути надіслано нотаріусу засобами поштового зв'язку. Для ведення справ по оформленню спадщини ваш син може видати довіреність на вас, щоб ви провели всі необхідні дії.
Також до нотаріально засвідчених довіреностей прирівнюються:
- довіреності військовослужбовців або інших осіб, які перебувають на лікуванні в госпіталях, санаторіях та інших військово-лікувальних закладах, засвідчені начальниками цих закладів, їхніми заступниками з медичної частини, старшими або черговими лікарями;
- довіреності військовослужбовців, а в пунктах дислокації військової частини, де немає нотаріусів чи посадових осіб органів місцевого самоврядування, також працівників, членів їхніх сімей і членів сімей військовослужбовців, посвідчені командирами (начальниками) цих частин.
В умовах воєнного стану довіреності військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії іноземної держави, може засвідчувати командир (начальник) цих формувань із подальшим надсиланням таких довіреностей через структурний підрозділ Генерального штабу ЗСУ, Міністерства оборони України до Міністерства юстиції або його територіального органу для забезпечення їхньої реєстрації нотаріусами в Єдиному реєстрі довіреностей.
Водночас такі командири (начальники) не можуть засвідчувати довіреності на право розпорядження нерухомим майном, управління і розпорядження цінними паперами та корпоративними правами.
В умовах воєнного стану, крім довіреностей, командир (начальник) або інша уповноважена особа також можуть засвідчувати заповіти військовослужбовців. Водночас нотаріуси для військовослужбовців вчиняють усі види нотаріальних дій.
Ви можете звернутися до нас або самі отримати е-довдіку з оцінкою належної вам земельної діляники.
Посилання:
формування е-Довідки про оціночну вартість об’єкта нерухомості
https://evaluation.spfu.gov.ua/
Відповідно до статей 245 і 1252 Цивільного кодексу України та статті 40 Закону України "Про нотаріат", капітани морських або річкових суден під прапором України, мають право посвідчувати лише заповіти осіб, що перебувають під час плавання на таких суднах.
Посвідчені заповіти реєструються в судновому журналі.
За цим посиланням ви можете знайти детальну відповідь
https://minjust.gov.ua/m/str_6679
Добрий день! Для оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки між ТОВ Вам необхідно надати нотаріусу:
установчі документи по ТОВ;
паспорт, код уповноважених представників;
довіреність та протокол ТОВ на укладення договору купівлі-продажу (за необхідності);
витяг з єдиного Державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
оцінка землі;
документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку;
витяг з ДЗК.
Більш детальна консультація та аналіз документів можливий тільки на особистому прийомі у нотаріуса.
Землі сільськогосподарського призначення є унікальним природним ресурсом, основою економічного розвитку держави та матеріального добробуту саме народу України.
Згідно зі ст. 26 Конституції України іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
Згідно зі ст. 22 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення не можуть передаватись у власність іноземним громадянам, а згідно з ч. 4 ст. 81 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами з без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.
Отже, земельні ділянки виділені в натурі (на місцевості) земельні частки (пай) не можуть перебувати у власності іноземних громадин (у тому числі тих, що отримали земельні ділянки сільськогосподарського призначення у власність, маючи громадянство України), але В ЗАКОНІ ЧІТКО НЕ ПРОПИСАНО: Чи витікає з вищенаведеного, що іноземні громадяни та особи без громадянства зобов’язані (та мають право) протягом року відчужувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не зважаючи на те, що отримані вони ними як громадянами України в процесі приватизації, якщо потім ці громадяни стали іноземними громадянами.
Если дом строился, когда вы пребывали в браке, то вам полагается 1/2 часть от общей совместной собственности, свидетельство на которую вы можете оформить у нотариуса по месту заведения наследственного дела. На оставшуюся часть наследниками будут ваши дети(если не усыновлялись другим отцом), а также другие наследники по Закону. (дети от второго брака и супруга, его родители)
Ваша сестра по месту жительства в РФ может обратиться к нотариусу и оформить заявление о принятие наследства, а также доверенность представлять ее интересы касаемо оформления наследства. После чего нужно переслать его в Украину либо Вам для подачи нотариусу у которого открыто наследственное дело, либо непосредственно этому нотариусу. Открыть наследственное дело можно у меня. Все это нужно сделать до шести месяцев с момента смерти наследодателя.
Так, відповідно до пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України обидва батьки, які утримують двох чи більше дітей віком до 18 років, мають право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 100 відсотків (у 2014 році 609,0 грн.) у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.
При цьому граничний розмір заробітної плати, який дає право на отримання податкової соціальної пільги для одного з батьків визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2014 р. – 1710 грн.) та відповідної кількості дітей. Для іншого – не може перевищувати 1710 гривень.
Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право.
Перелік таких документів та порядок їх подання визначено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1227 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги».
Отже платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років для застосування податкової соціальної пільги подає роботодавцю заяву про обрання місця застосування податкової соціальної пільги та:
- копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ, що підтверджує встановлення батьківства, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну;
- копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник).
Також, оскільки скористатися підвищеним кратно кількості дітей доходом при реалізації права на податкову соціальну пільгу, може тільки один з батьків – платників податку, то у заяві необхідно обов’язково зазначити, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей.
Варто відмітити, що податкова соціальна пільга надається батькам до кінця року, в якому дитині виповнюється 18 років.
Заявление от ипотекодержателя (представителя банковского учреждения, в котором оформлялся кредит) о прекращение отягощения в Государственном реестре имущественных прав и письмо о полном погашении кредита. Стоимость услуг включает административный сбор и услуги нотариуса по внесению данных в реестр.
Вы имеете преимущественное право на приобретение части вашей соседки, если квартира принадлежит вам на праве общей частичной собственности. Соседка вправе предложить вам любую на ее усмотрение сумму продажи. В случае вашего отказа она может продать ее за сумму не ниже предложенной. Снижение стоимости только по обоюдному согласию с соседкой.
1% дежавного мита+ 5% податку. Ця сума буде нараховуватись від експертно-грошової оціночної вартості, яку ви можете замовити у відповідного експерта. Якщо земельна ділянка не перебуває у власності вашого діда, її можна буде приватизувати. Для більш детальної консультації та посвідчення правочину звертайтесь до нотаріальної контори.
Если имущество ними приобретно в браке (не получено вашим отцом в наследство, ему не подарено), жена имеет право на выделение 1/2 части. Оставшееся делится пополам, т.е. ваша часть 1/4. В противном случае вы будете наследниками, получающими по 1/2. Ее действия носят абсолютно незаконный характер. Продать недвижимое имущество без правоустанавливающих документов она не сможет. Покупатели должны это понимать. Вы можете обратиться в суд с заявлением об обеспечение иска, в котором попросите наложить арест на имущество до его разрешения по сути.
- паспорта сторін, довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
- Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) ;
- Акт оцінки вартості ТЗ;
- Згода дружини (чоловіка) „Продавця” на відчуження майна, якщо ТЗ був придбаний у період зареєстрованого шлюбу (оформлюється нотаріально)
- Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
- Згода дружини (чоловіка) ”Покупця” на купівлю ТЗ (оформлюється нотаріально)
- Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
- Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна про відсутність застави рухомого майна та про відсутність податкової застави.
Ви маєте право отримати у спадщину, належне йому майно, якщо будете визнані спадкоємцем та надасте підтвердження родинних відносин або відповідний заповіт, в якому будете вказані спадкоємцем. Визнання особи безвісне відсутнім або таким, що померло можливо тільки в судовому порядку. Фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутнім, якщо упродовж одного року в місці його постійного проживання немає відомостей про місце його перебування. Над майном такої особи встановлюється опіка. Опікун приймає виконання громадянських обов'язків в його користь, погашає за рахунок його майна борги, управляє цим майном в його інтересах. Фізична особа може бути оголошена судом померлим, якщо в місці його постійного проживання немає відомостей про місце його перебування впродовж трьох років, а якщо воно пропало без вісті при обставинах, загрозливих йому смертю (теракти, землетруси, повені і т. п.). Якщо особа пропала без вісті у зв'язку з військовими діями, то воно може бути оголошене померлим після витікання двох років з дня закінчення військових дій. Спадкоємці особи, оголошеної померлим, не мають права відчужувати впродовж п'яти років нерухоме майно, що перейшло до них у зв'язку з відкриттям спадку.
Итак, каковы базовые требования к претенденту на звание нотариуса? Подробный ответ содержится в Законе Украины "О нотариате". Для того, чтобы стать нотариусом, нужно, прежде всего, быть гражданином Украины. Получить высшее юридическое образование. Год стажироваться у государственного или частного нотариуса (сокращение срока стажировки Законом не предусмотрено). Одновременно работать в других организациях или заниматься бизнесом не разрешается, кроме научной и преподавательской деятельности. Не место среди стажеров и лицам с судимостью.
Количество мест для стажеров всегда ограничено, но если претенденту удалось найти место в нотариальной конторе, то ему обеспечена подготовка на высшем уровне. Каждому стажеру выделяют персонального руководителя, составляют план обучения и контролируют этот процесс. За год новичок должен научиться всему, что делают нотариусы на практике.
После этого предстоит сдать очень непростой квалификационный экзамен. Высшая квалификационная комиссия при Министерстве юстиции тщательнейшим образом проверит знания и практические навыки кандидата в нотариусы, а если возникнут сомнения в его квалификации, назначит переэкзаменовку на следующий год.
Пройдя все испытания, претендент получает свидетельство на право заниматься нотариальной деятельностью. Этот важнейший документ выдается новоиспеченному специалисту Министерством юстиции Украины и может быть впоследствии аннулирован, если нотариус перестанет соответствовать профессиональным требованиям (сменит гражданство, навсегда оставит Родину, нарушит закон или нотариальную тайну и т.п.). Со свидетельством на руках можно наниматься на работу в государственную нотариальную контору или открывать собственную, частную. Но прежде чем начать свою деятельность, нотариус в торжественной обстановке в Министерстве юстиции Украины приносит присягу.
Таким образом клиенты нотариальных учреждений могут быть уверены, что люди, работающие там, занимают должность не случайно - они доказали свою профпригодность и высокий уровень квалификации. Они и в самом деле способны помочь в решении различных юридических вопросов. Уже одно это вызывает доверие.