Консультация 1062

Добрый вечер! Очень нужна ваша помощь. Появилась возможность приобрести автомобиль, но при этом продать свой. Машина оформлена на мужа, муж моряк. Может ли муж составить доверенность на покупку -продажу автомобилей на супругу на судне и заверить у капитана? Будет ли она действительна,? Если вас не затруднит , скинуть образец такой доверенности.

Відповідно до статей 245 і 1252 Цивільного кодексу України та статті 40 Закону України "Про нотаріат", капітани морських або річкових суден під прапором України, мають право посвідчувати лише заповіти осіб, що перебувають під час плавання на таких суднах.
Посвідчені заповіти реєструються в судновому журналі.