Співпраця


Шановні пані та панове, 
нотаріус радий вітати Вас на своєму сайті!

       Приватний нотаріус Якименко Олексій Вікторович пропонує кваліфіковане надання нотаріальних послуг згідно діючого законодавства України.
       На сайті нотаріуса Ви можете ознайомитись з нотаріальними послугами, що надаються нотаріусом, цінами на них, а також переліком документів, які необхідні нотаріусу для вчинення тієї чи іншої нотаріальної дії.
       Обираючи приватного нотаріуса Якименка Олексія Вікторовича, ви можете розраховувати на:
       1.     БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
        Нотаріус надає безкоштовну юридичну консультацію щодо вчинення нотаріальних дій, для цього потрібно зателефонувати або відправити інформацію, яка Вас цікавить, на електронну адресу нотаріуса чи факсом.
      2.     ЕФЕКТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
     Нотаріус гарантує оперативне та професійне обслуговування, законність та конфіденційність при вчиненні нотаріальних дій. Нотаріус забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нотаріальній конторі створено комфортні умови для перебування клієнтів. У нотаріуса Ви також можете скористатись послугами WI-FI.
       3.     НОТАРІУС БЕРЕЖЕ ВАШ ЧАС
         Зателефонувавши або надіславши інформацію на електронну адресу, нотаріус заздалегідь готує усі необхідні документи й тим самим максимально береже Ваш час. Крім того, у разі виникнення потреби у вчиненні нотаріальної дії за межами нотаріальної контори, нотаріус здійснить виїзд до Вас.