Новини

Процедура оформлення спадщини та укладання договорів дарування з 1 листопада не зміниться

Розповсюджена деякими ЗМІ інформація про те, що з 1 листопада буде неможливо оформити спадщину та укласти договір спадкування не відповідає дійсності. Ця неправдива новина вже третій рік поспіль з’являється в інформаційному просторі і не має під собою жодного законодавчого підґрунтя. Про це повідомила перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

Что изменит закон о защите прав потребителей финуслуг

Недобросовестные финучреждения рекламируют «нулевые кредиты» и навязывают клиентам ненужные услуги. Низкий уровень финансовой грамотности и отсутствие органа, который печется об интересах потребителей, облегчает им задачу.

Первый заместитель главы НБУ Екатерина Рожкова в своем блоге на «НВ» объяснила, почему Нацбанк не может влиять на ситуацию, и как отношения между участниками рынка финуслуг регулируются в других странах. «Минфин» публикует сокращенную версию.

Банкротство физлиц: важные нюансы нового Кодекса

Кодекс Украины по процедурам банкротства, принятый 21 октября 2018 года Верховной Радой, внедряет новый институт – неплатежеспособность физических лиц. Ключевые моменты, касающиеся оснований для инициации банкротства и последствий такого шага, разъясняет Юрий Кацер, Директор KPMG Law Ukraine, сообщает minfin.com.ua
Согласно Кодексу дело о неплатежеспособности может инициировать исключительно должник — физическое лицо или физическое лицо-предприниматель.

Основанием для открытия дела может являться одно из следующих условий:

На Prozorro запускається проект з продажу прав оренди земель с/г призначення

ProZorro є одним з ключових елементів реформи державних закупівель в Україні. Метою створення проекту було зменшення корупції та підвищення довіри бізнесу в сфері державних закупівель, повідомляє agrarna-pravda.com
На сьогодні, ProZorro  – це сучасна система проведення відкритих та ефективних публічних закупівель прозоро, яка забезпечує створення, розміщення та публікацію тендерів онлайн, обмін між учасниками торгів інформацією та документами в електронному вигляді, доступність для аналізу та громадського контролю.

Сторінки

Підписатися на Новини