Новини

Щодо передачі гуртожитків у власність територіальних громад — роз’яснення Мінрегіону

Про передачу гуртожитків у власність територіальних громад, способи, уповноважені органи та реалізацію житлових прав мешканців роз’яснює Мінрегіон.
Наразі в Україні близько сімдесят тисяч осіб проживають у гуртожитках державної та комунальної форм власності. Для надання можливості мешканцям приватизувати помешкання в гуртожитку в Міністерстві розвитку громад та територій України розробили Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020–2021 роки (далі – Програма), проект якої Уряд схвалив 16 жовтня 2019 року.

ФЛП, которые работают по безналу, не будут обязаны использовать кассовый аппарат, - Верланов

Третья группа предпринимателей, которые не работают с наличными, не должны будут использовать кассовый аппарат при осуществлении расчетных операций. Об этом сообщил глава Государственной налоговой службы Украины Сергей Верланов, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГНС.

Как продать занятый пай. Фермеров заставят уйти с земли через суд

После запуска рынка земли собственники паев могут разорвать договора аренды с фермерами через суд.
Многие договора аренды между фермерами и собственниками паев заключались на многие годы. Если владельцы земли захотят продать свои участки после запуска рынка земли, то прогнать арендаторов с насиженных мест будет нелегко. Но это вполне возможно, говорят юристы.
Напомним, 13 ноября 2019 года в первом чтении был принят законопроект № 2178-10, которым в Украине вводится рынок земли. Ожидается, что заработает он с 1 октября следующего года.
Как расторгнуть договор аренды

Стало відомо, які правки внесуть до законопроекту про ринок землі до другого читання

Законопроект про ринок землі №2178-10 до другого читання буде доопрацьовано – зокрема, будуть внесені правки, згідно з якими іноземці та іноземні компанії отримають можливість купувати українську землю лише за наслідками всеукраїнського референдуму, йдеться на сайтті agro-business.com.ua
Про це йдеться у дослідженні експертів Центру громадського моніторингу та контролю.

Зазначається, що Верховна Рада розробить і прийме окремий закон, який чітко встановить види і механізми референдуму.

Через механізми банкрутства відшкодовуються вимоги кредиторів, у тому числі, за рахунок спільно набутого майна одного із подружжя

19 листопада 2019 року в режимі відеоконференції Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду ухвалив постанову, в якій погодився із висновками судів першої й апеляційної інстанцій про часткове задоволення вимог ліквідатора боржника щодо стягнення з одного з відповідачів (що є засновником юридичної особи – приватного підприємства й одним із подружжя) на користь іншого з подружжя (що є боржником у справі про банкрутство) грошової компенсації в сумі 500 000 грн, що становить 1/2 частки у статутному капіталі приватного підприємства та належить боржнику як частка у спільному майні подр

Сторінки