Новини

Земельний податок в умовах карантину: актуальні запитання - відповіді

За які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичні або юридичні особи у зв’язку із заходами, спрямованими на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

КЦС ВС вказав, що перешкоджає встановленню факту проживання однією сім’єю та визнанню особи спадкоємцем четвертої черги

Суд першої інстанції встановив факт проживання позивачки зі спадкодавцем однією сім’єю, визнав її спадкоємцем четвертої черги як особу, що проживала зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини.

Украинцам переписали правила для регистрации места жительства

В Украине заработали новые правила регистрации места проживания. Изменения были внесены правительственным постановлением № 481 от 27 мая 2020 года.

Изменить целевое назначение земли станет дешевле и проще – принят новый закон

17 июня украинские парламентарии приняли во втором чтении законопроект № 2280, который регулирует вопросы установления границ и комплексного пространственного планирования территорий громад.

Теперь целевое назначение земельного участка его собственник будет определять самостоятельно. Данные о выбранном целевом назначении земли внесут в Госземкадастр.

Нові правила оренди землі: що зміниться з 15 липня 2020 року?

В боротьбі з рейдерством 5 грудня 2019 року парламентом прийнято Закон України №340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» (далі – Закон № 340- IX).

Даний законодавчий акт встановлює ряд запобіжників щодо захисту майнових прав власників та користувачів земельних ділянок.

Сторінки