Новини

Нова норма закону щодо накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах

Однією з новацій другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, спрямованих на посилення захисту прав дітей та запровадження інституту відповідального батьківства, стало впровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість по аліментах більше 1 року. Ці штрафи будуть спрямовані безпосередньо дітям і є своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання ними коштів. Про це йдеться на сайті minjust.gov.ua.

Нова схема оцінювання нерухомості : експерти і нотаріуси нарікають на недоліки

Сучасна електронна система оцінювання нерухомого майна запроваджується Фондом держмайна України. Одні називають її вбивцею старих корупційних схем, інші підозрюють, що вона стане інструментом для нових махінацій, відтепер, щоби внести інформацію в нову базу даних, слід заплатити 390 гривень – і ці гроші підуть не державі, а приватній компанії, яка обслуговує новий сервіс. Дані, внесені оцінювачем, перевірятиме спеціальний модуль, тож нова система зробила оформлення угод дорожчою. 

Участь адвоката в інщому процесі – достатня підстава для перенесення судового засідання

Відмова суду перенести засідання за клопотанням адвоката, що брав участь в іншому процесі, та розгляд справи без захисника є порушенням ст. 6 (право на справедливий суд) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Рада приняла закон о коллективной собственности на землю

Верховная Рада приняла закон №6049-д "О коллективной собственности на землю". "За" проголосовали 236 народных депутата. Об этом говорится в онлайн-трансляции официального канала "Рада".

Сообщается, что большое значение документа подчеркнул глава подкомитета по вопросам земельных отношений комитета ВР по вопросам аграрной политики и земельных отношений, представитель группы "Видродження" Олег Кулинич.

Законодавчі зміни щодо посилення відповідальності за несплату аліментів.

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» (Закон від 7 грудня 2017 року, №2234-VIII набув чинності 06.02.2018 року).

Сторінки

Підписатися на Новини