Доброго дня! ТОВ придбало з аукціону у підприємства -банкрута частку нерухомого майна (належить 22/100 в спільній частковій власності). Хочемо припинити право спільної часткової власності на приватну шляхом виділення майна в натурі. Тех.умови дозволяють це зробити в нашому випадку. В подальшому виділену одиницю хочемо продати у приватну власність іншому ТОВ. Однак не вирішене питання з земельною ділянкою під нерухомістю підприємства –банкрута (на даний час вона навіть не сформована). Питання: чи можливо укласти договір купівлі-продажу нерухомого майна (тобто відчуження нашої «одиниці») та посвідчити його нотаріально без вказання даних земельної ділянки?

Доброго дня!
ТОВ придбало з аукціону у підприємства -банкрута частку нерухомого майна (належить 22/100 в спільній частковій власності). Хочемо припинити право спільної часткової власності на приватну шляхом виділення майна в натурі. Тех.умови дозволяють це зробити в нашому випадку. В подальшому виділену одиницю хочемо продати у приватну власність іншому ТОВ. Однак не вирішене питання з земельною ділянкою під нерухомістю підприємства –банкрута (на даний час вона навіть не сформована).
Питання: чи можливо укласти договір купівлі-продажу нерухомого майна (тобто відчуження нашої «одиниці») та посвідчити його нотаріально без вказання даних земельної ділянки?

Відповідь: 

Не можливо