Консультация 152

Підкажіть, будь-ласка, хто є спадкоємцями першої черги при спадкуванні спадщини за законом?

Згідно статті 1261 Цивільного кодексу України - у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружж який його пережив, та батьки.