Зразок договору дарування земельної ділянки

 

Договір дарування земельної ділянки
Місто Київ, двадцять дев’яте червня дві тисячі п'ятнадцятого року

 

Ми, ПІБ ___________, ідентифікаційний номер _______, який проживає за адресою: м.Київ, вул.______буд.______, кв._______, ( надалі - "Дарувальник"), з однієї сторони, та ПІБ ________, ідентифікаційний номер ______, який проживає за адресою: м.Київ, вул._______, буд._______, кв._____,(надалі - "Обдаровуваним"), з іншої сторони, діючи добровільно і попередньо ознайомлені з нормами Цивільного кодексу, що регулюють укладений нами правочин, уклали цей договір про таке:

  1. Дарувальник подарував, а Обдаровуваний прийняв в дар земельну ділянку загальною площею ______ (______) гектарів, розташовану в м.Києві, пров._______, буд.______.
  2. Ця земельна ділянка належить Дарувальнику на підставі Державного акту на право приватної власності на землю, виданого на підставі _________________ від "___"_____року за №______, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № ______ від "___"___________року.
  3. Дана ділянка призначена тільки для садівництва та вирощування врожаю.
  4. Сторони оцінюють цей дар в сумі _______(_______) гривень. Грошова вартість земельної ділянки, згідно Довідки про визначення грошової оцінки земельної ділянки, виданої ______________ за № _____"_____" ____року становить ______ (________) гривень.
  5. Дарувальник свідчить, що вказана земельна ділянка до цього часу нікому не продана, не подарована, не закладена, заборону та арешт на неї не накладено, спору за неї не має. Також ділянка вільна від майнових претензій третіх осіб, про які на момент укладення договору сторонам не було відомо.
  6. Відчужувану земельну ділянку оглянуто мною, Обдаровуваним. Дефектів немає. Недоліків, що перешкоджали 6 його використанню за цільовим призначенням, на момент огляду виявлено не було. Претензій до Дарувальника щодо якісних характеристик відчужуваної земельної ділянки не має. Я, Обдаровуваний, приймаю земельну ділянку в стані, яка придатна для використання.
  7. В свою чергу Обдаровуваним зобов'язаний використовувати земельну ділянку тільки відповідно до її цільового призначення.
  8. Згідно ст.722 Цивільного кодексу України право власності Обдаровуваного на дарунок виникає з моменту його прийняття. В присутності нотаріуса Дарувальник передав Обдаровуваному всі належні документи на земельну ділянку. Сторони усвідомлюють, що цим актом підтверджено передачу земельної ділянки Обдаровуваному.
  9. Сторони підтверджують, що договір дарування не носить характеру мнимого та удаваного правочину.
  10. Дарувальник стверджує, що дарування здійснено за доброю волею, без будь-яких погроз, примусу чи насильства, як фізичного, так і морального.
  11. Усі спори, які можуть виникнути щодо предмету цього договору вирішуються шляхом переговорів між сторонами, а у разі неможливості їх вирішення сторонами - у судовому порядку.
  12. Дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування земельної ділянки у відповідності до ст.727 ЦКУ.
  13. У разі недбалого або нецільового використання Обдаровуваним земельної ділянки Дарувальник має право в односторонньому порядку розірвати укладений договір. У цьому випадку Обдаровуваний зобов'язаний негайно повернути цю ділянку Дарувальнику.
  14. Зміст статей 203, 721, 722, 727, 728 Цивільного кодексу України роз'яснено і сторонам зрозумілий.
  15. Витрати, пов'язані зі складанням та посвідченням цього договору сплачує Обдаровуваний.
  16. Право власності на квартиру, що є предметом цього договору, виникає у Обдаровуваного з моменту нотаріального посвідчення та державної реєстрації цього Договору.
  17. Цей договір є підставою для видачі новому власнику Державного акта на право приватної власності на землю.
  18. Договір складено у двох примірниках, один з яких залишається на зберіганні у при ватного нотаріуса, а другий примірник видається Обдаровуваному.

Підписи сторін:

(Посвідчувальний напис нотаріуса)