Проставлення апостилю на документах

Апостиль в Полтаві
Багато хто знає, що в 2002 році в складі Гаазької конвенції з'явилася Україна. Дана конвенція існує з 1961 року, підтверджуючи юридичну силу багатьох офіційних документів за допомогою штампа «апостиль». За легальності, такі документи не поступаються документам після консульської легалізації, проте їх оформлення відбувається в більш короткі терміни.

Як проходить процедура апостиля?
Дана процедура з проставлення штампу відбувається за всіма правилами конвенції, що підтверджує законність отриманого документа, незалежно від того, де він був отриманий. Наша компанія надає допомогу в проставленні апостиля в Полтаві і в інших містах країни. Даний штамп потрібно при переїзді в іншу країну, для роботи і навчання. Виконується ця процедура апостилювання в центральному міністерстві України.

Поставити апостиль в Полтаві можна звернувшись в одне з таких уповноважених установ. Однак термін його видачі буде залежати від того, який саме документ необхідно легалізувати. Наприклад, якщо Вам потрібен диплом або атестат, то буде потрібно звернутися в МОН нашої країни. Там, де необхідно апостиль в Полтаві для документів з РАГСу, то слід звертатися до Міністерства Юстиції. Якщо справа стосується довідки про несудимість - МЗС.

Де отримати професійну допомогу?
При необхідності Ви допоможете звернутися до нотаріуса, щоб отримати апостиль в Полтаві. У своїй роботі ми не використовуємо посередників, а робимо все за допомогою наших фахівців. Завдяки такій злагодженій роботі Ви економите свої гроші, так як не доведеться переплачувати.